Курси дизайну та розробки комп'ютерних ігор

Хочете, аби Ваша дитина розвивалась у сфері сучасних технологій та сповна розкрила свій творчий потенціал?

Так!

Ласкаво просимо до Unicore!

Ми пропонуємо навчальні програми, спрямовані на оволодіння навичок у сфері розробки ігор, та охоплюють напрямки дизайну, програмування, та навіть відеоблогінгу!

Гейміфікація

Авторські навчальні програми побудовані таким чином, що студенти сповна розкриваються в навчанні завдяки унікальному формату занять.

Викладачі

Маючи за плечима реальний досвід розробки ігор, ми зібралися разом, аби створити справжній стартовий майданчик для майбутніх розробників.

Спільнота

У нас діти зможуть: створити команду однодумців, знайти друзів, знайти свій напрямок розвитку, не обмежуючи себе в ідеях.

Кожен учень - унікальний

Під час співбесіди ми підбираємо навчальну програму, орієнтуюсь на бажання та навички. На заняттях кожен з групи отримує індивідуальний підхід.

Неймовірна атмосфера

Ми зробили все, аби створити приємне місце для навчання; і заняття доповнюються приємною музикою, смаколиками та смачним чаєм!

Навчайтесь з нами!

У нас можна знайти себе в розробці ігор або просто спробувати себе в IT! Буде цікаво!

Перегляньте курси за різними напрямками та запишіться на інтерв'ю.

Програмування в Minecraft+Code

Курс для наймолодших студентів, що знайомить з основами візуального програмування в ігровій формі. Програмуватимемо агента-помічника та побудуємо фантастичне місто.

5 місяців 750 грн/міс
Розробка ігор на Scratch

Впродовж інтенсивного вивчення Scratch студенти опанують візуальне програмування та створять декілька власних ігор. Курс є можливістю не тільки вивчити основи програмування, а й реалізувати найсміливіші ідеї у фінальному проекті-грі.

5 місяців 900 грн/міс
Розробка ігор в Construct 2

Інтуїтивно зрозумілий редактор робить розробку ігор ідеальною для реалізації найсміливіших ідей! Впродовж курсу студенти опанують Construct 2 та навчаться створювати повноцінні 2D ігри, які можна буде опублікувати в Інтернеті та пограти на своїх мобільних!

6 місяців 1200 грн/міс
Розробка ігор на Unity

Студенти навчаться працювати з найпопулярнішим в розробці ігор рушієм - Unity! Курс міститиме: програмування, гейм-дизайн, робота з аудіо та графікою, тестування. Підсумки курсу буде створення повноцінної кросплатформеної гри від початку (отримання технічного завдання) до кінця (публікації гри в крамниці застосунків). Після успішного завершення курсу випускник буде готовим до cамостійної роботи над власними проектами.

9 місяців 1500 грн/міс
Основи 2Д анімації

Вивчаємо функціонал Dragonbones, опановуємо фундаментальні принципи анімації.

3 місяці 1200 грн/міс
Вступ у Photoshop+Illustrator

Впродовж навчання студенти пройдуть основи роботи з графічними редакторами та навчаться створювати елементи для своїх майбутніх ігор. Наприкінці курсу буде презентований дизайн-проект, який може стати гарною основою або доповненням до портфоліо майбутнього графічного дизайнера.

2 місяці 900 грн/міс
3D графіка для ігор (3DMax, ZBrush)

Курс включає в себе: основи 3D-моделювання, створення Low/High-poly моделей, робота з шейдерами та текстурами, підготовка моделей до анімації та інтеграції в ігрові рушії, постобробка та VFX.

6 місяців 1200 грн/міс
Створення та обробка відео

В курс входить вивчення відеоредакторів, створення ефектів, та стратегії підготовки контенту до просування в Інтернеті. Підсумком курсу буде ряд готових змонтованих відеороликів, які можна буде використати для портфоліо.

3 місяці 1200 грн/міс
Анімація в After Effect

Впродовж курсу слухачі навчаться вільно оперувати функціоналом After Effects та вивчать ази motion-дизайну.

3 місяці 1200 грн/міс
Базовий курс Python

Курс є введенням у вивчення Python і охоплює основні аспекти програмування з його використанням. Python завдяки своїй простоті та особливостям дозволяє вивчати його слухачам, які раніше не мали досвіду програмування, і не передбачає будь-яких спеціальних знань з інформатики. На студентів чекає велика кількість цікавих та деколи складних задач, аби закріпити вивчений матеріал.

6 місяців 1200 грн/міс
Базовий курс JavaScript

У студентів нашого курсу буде можливість опанувати основи найбільш популярної мови програмування - JavaScript, а саме дізнатися базу програмування та алгоритмів, основні концепції й принципи JavaScript, від найпростіших до найскладніших. Проходження цього курсу буде корисно як для майбутнього використання в ігрових рушіях, так і почати свій розвиток у веб-розробці.

6 місяців 1200 грн/міс
Мистецтво storytelling
Курс в розробці
Sound design
Курс в розробці
Відео-стрімінг
Курс в розробці

Ми на карантині

Наразі ми проводимо курси в дистанційному режимі до завершення карантину, і не проводимо набір нових учнів.

Додаткові пропозиції

Індивідуальні заняття

Формат викладання сам-на-сам за спеціально створеною програмою.

Постійні знижки

10% на оплату курсу для кожної наступної дитини у сім'ї; 10% за акцією "Приведи друга"!

Заплановані події

З нами Ви та Ваша дитина проведете час цікаво та з користю завдяки регулярним майстер-класам, таборам, школам та інтенсивам! Дізнавайтесь більше на нашій сторінці Facebook


Контакти та розташування

Ми з радістю відповімо на ваші запитання на сайті, по телефону та електронною поштою.

Також, ви можете зв'язатися з нами в соціальних мережах Facebook та Instagram. Звертаємо вашу увагу, що особиста зустріч в школі Unicore може бути проведена за попередньою домовленістю.

Телефон: +38(098)242-46-92
Email: education@unicore-studio.com


Чому саме Unicore?

Наша команда професіоналів-практиків допоможе будь-якому охочому отримати знання, знайти свій стиль і самореалізуватися. Ми проводимо консультації по пошуку творчого напрямку, формуємо розуміння та впевненість у практичному використанні своїх знань. З радістю чекаємо на наших курсах, адже ІТ-освіта - це гарантовані перспективи у майбутньому.